11 Haziran 2010

Bottega'da Bedava Yemek!Bebek'te Bottega'da yemek yiyorsunuz, hesap vermeden çıkıyorsunuz (!) Peki nasıl? Güzel adamların sitesi Footballove'a bağlanalım ve öğrenelim:

Yaklaşık 1 ay önce Muzo ile beraber Bebek’te açmış olduğumuz restorandan bahsetmiştik. Yoğun ama keyifli tempo devam ederken aklımıza bir fikir geldi. Bizim gibi iki futbol manyağının restoranı olur da orada futbol olmaz mı? Tabii ki olur. Olmalı.

Dünya Kupasında Bottega’dayız ve maçları biraz daha heyecanlı hale getirmek için bir fikrimiz var. Dünya Kupası maçları başlamadan masanıza oturmadan bir tahmin formu dolduruyorsunuz. Maçın skorunu ve golcüleri tahmin ediyorsunuz. Eğer maç tahmin ettiğiniz skorda biterse ve golcüleri de bilmişseniz maç boyunca yediğiniz içtiğiniz herşey bedava!

Herkesi bekliyoruz. Sadece yarışma için değil. Blogda klavye aracılığıyla yaptığımız muhabbetleri maç eşliğinde yüz yüze yapıp keyif alalım. Hem de tanışmış oluruz fena mı olur;)

İletişim: Küçük Bebek Caddesi No:6 Bebek/İstanbul (212) 265 0 266
http://www.bottegabebek.com/


14 yorum:

sake 1907 dedi ki...

siparişlerin dakika 80'den sonra gelmesi muhtemel kampanya..

ama dahiyane..

SkyCaptain dedi ki...

100 kişi gelip yemek yese, aralarından kaç kişi maç skorunu ve golleri bilebilir ki??? :)

Kanter dedi ki...

Tahmin edemeyince de, ki tahmin etmek çok çok zor, 100 milyon hesap bi tarafınıza şey ediyor.
Çok pahalıdır orası çook, aman diyim garibanlar gitmeden uyarayım.

mehmet dedi ki...

işte tam bir meydan okuma :)

Barizzio dedi ki...

Bilemezsek (%99 ihtimal) ne kadar hesap ödeyeceğiz bu "güzel adamlar"a :)

Anıl dedi ki...

Dahiyane!

varol döken dedi ki...

masaya oturdun tahmini yaptın, golcün golü attı, maç öyle biterse sofra bedava ama o da ne dakika 90 penaltı çalındı rakip lehine, işte o penaltı atılana kadar arkadaş ben o stresle 2 şişe şarap içerim:)

fikir güzel, ben gideceğim...

outlaw dedi ki...

varol döken,

iki sise sarap mi icersin? ben sanirim siseleri de yerim...

QuaresmA dedi ki...

Maç skoru + golcüleri tahmin edebiliyor olsam Betsson'dan 5 haneli para kazanırım zaten, 50 liralık hesap için uğraşmam :)

EDDIE dedi ki...

Sofia'da bu akşam aynı kampanya ile bir adet futbol topu kazanmış bulunmaktayım, tabi ki sadece skoru soruyorlar bulunduğum mekanda :]

Kampanya fikri güzel, afiyet olsun herkese..

Hextor Meydit dedi ki...

bir kampanya da benden. ayni tahminleri benim icin yapiyorsunuz, verdigim banka hesabina 50 tl gonderiyorsunuz, ben bahis yapiyorum, cikarsa tahmin yaptiginiz gun yediklerinizin faturasibi yolluyorsunuz ben de siz bonus olarak bir bardak su gonderiyorum, nasil :)

adsumcu dedi ki...

işin içinde goller de girdiği için iş yeri dışında kimseye bir getirisi olduğunu düşünmediğim "kampanya."

sadece "maçı kim alır" temalı bir kampanya yapılırsa daha ilginç olur ve yemek yiyeceklerin de kazanma ihtimallerinin zuhur eder en azından.

Kanter dedi ki...

O değil de,
vuvuzela mıdır nedir, onun yasaklanması için bir kampanya ne zaman başlayacak? En azından grup mücadeleleri bitmeden yasaklansın..wtf...?

varol döken dedi ki...

yalnız, pennearabiata'daki ilk 3 maç tahminimin tutmasından sonra kork benden bottega:)