21 Ağustos 2013

Bundesliga 1 Kombine Fiyatları

Bayern Munich540675812
Bayer Leverkusen4501336310
Borussia Dortrmund8233035013
Frankfurt635267409
Freiburg590307508
Mainz5161553410
Schalke7353034312
Monchenglad-bach5112743713
Stuttgart6071456012
Hamburg6032307811
Hannover278754311
Werder Bremen498141506
Fortuna Dusseldorf5742123810
Nuremberg7292004011
Wolfsburg450174587
Hoffenheim4752124510
Augsburg4692743211
Greuther Furth4072583410
Max-Min Kombine fiyatları // Bilet fiyatları Max-Min // Kur: Sterlin

2 yorum:

kafatopu dedi ki...

bi de kaynak gosterseniz.... hesaplamalar ve bilgi sizin emeginiz degil ne de olsa. arastirip bulmanizi, paylasiminizi zaten takdir ediyoruz

Osman Kavinar dedi ki...

Hah geldi biri yine laf sokmaya
"Kaynak gösterseniz". -


Haha