6 Kasım 2010

Materazzi&Zidane

Zidane'ın futbola vedasını severim. Onurlu bir davranıştı. Kimileri bu şiddeti kınasa da Materazzi gibi bir çatlağa onun diliyle konuşmuştu Zidane. Üzerine 4 yıl boyunca çok şey yazıldı çizildi. İki taraf da kendi savunmasını yaptı. Zidane ve Materazzi o günden bu yana bir araya gelmemişti. Geçen Salı günü geldiler ama elde bir fotoğraf karesi de yok. Mourinho, Inter'den ayrıldığında Küçük Emrah'a bağlayan ve hocasına sarılıp ağlayan Materazzi, Milan maçı için Milano'ya gelen Real Madrid'i kaldığı otelde ziyaret etmiş. Bu -miş'li zamanı hiç sevmem yazı yazarken ama elde foto olmayınca mecbur kalıyorum. Materazzi ve Eto'o Milano'da otele Mourinho'ya ziyarete gelmişler. Materazzi burada Zidane ile karşılaşıyor, kalabalık bir grup var. Önce selamlaşmıyorlar. Sonra birileri aralarını yapıyor ve barışıyorlar. Bence sevgi böceği olmanın gereği yoktu...

6 yorum:

Cengizhan TÜRKİŞ dedi ki...

o kafanın üstüne gidip o adamla barıştıysa zidane'a yazıklar olsun :/

Yabancı dedi ki...

açıkçası o kadar dargın kalmanın, ömür boyu biriyle kavgalı kalmanın da bir faydası yok. zidane orda içimizin yağlarını eritti orası ayrı ama ben konuşmam etmem demenin de faydası yok açıkçası ne zidane'a ne kazmaya.

mourinho yapmıştır arayı bence.

jeankier dedi ki...

forza matterazi..

Justice dedi ki...

tavrını bir kere koyarsın birine. sonra o tavır değişirse tutarsızlık var demektir. en fazla merhaba der geçersin. ama koyduğun tavır değişmez. zidane gibi büyük futbolcunun materazzinin selamına ihtiyacı varmıydı?

Uğur ! dedi ki...

yurtta sulh cihanda sulh be hocam

fatih dedi ki...

olağan şeyler